Our product range includes a wide range of ve 595 paint spray machine.
₹ 32000 / Piece Get Latest Price
| Power Source | Electric |
| Brand | Vision Enterprises |
| Max Flow | 2.3 LPM |
| Max Pressure | 3300 psi |
| Model Name/Number | VE 595 |
| Material to Spray | Enamel paint, Primer |
| Gross Weight | 15kg |
| Motor Power | 1300W |
Minimum order quantity: 1 Piece
Gaurav Shah (Proprietor)
Vision Enterprises
D-69, Ajwa Road, Sardar Ind Estate
Vadodara - 390019, Gujarat, India